Stoopstraat 2C, Roosendaal

Prijs:€ 215.000,- k.k.
Status:Verkocht onder voorbehoud
Adres:Stoopstraat 2C
Postcode:4702 SR
Plaatsnaam:Roosendaal

Omschrijving

Een comfortabel appartement op een fijne locatie, ideaal voor starters en gelegen op de begane grond. Perfect voor wie gelijkvloers wil wonen. Het appartement beschikt over één ruime slaapkamer en een prettige, praktische indeling. Met een energielabel B woon je hier energiezuinig en comfortabel. De woning is voorzien van rolluiken, wat zorgt voor extra privacy en een aangenaam binnenklimaat. Daarnaast is er een balkon, een fijne plek om even buiten te zitten en te ontspannen. Ook aan bergruimte is gedacht: het appartement beschikt over een eigen berging, ideaal voor fietsen en extra opslag.

Ligging:

De ligging is zeer gunstig: diverse uitvalswegen zijn snel bereikbaar en ook het centrum van Roosendaal ligt op korte afstand.
Daarnaast bevindt het treinstation zich in de nabije omgeving, wat dit appartement extra aantrekkelijk maakt voor forenzen.

Appartement:
Je komt binnen via de hal, waar je direct een handige opbergkast en de meterkast vindt. Vanuit hier heb je ook toegang tot de ruime slaapkamer, een fijne plek om helemaal tot rust te komen.

Loop je verder, dan kom je in de gezellige woonkamer. Hier is genoeg ruimte voor een comfortabele zithoek én een gezellige eethoek. Vanuit de woonkamer stap je zo het knusse balkon op – een ideale plek voor je ochtendkoffie of een momentje buiten.

De open keuken grenst aan de woonkamer en is praktisch en licht, perfect om lekker te koken en gasten te ontvangen. Vanuit de woonkamer heb je ook toegang tot de badkamer, die is uitgerust met een toilet, douchecabine, wasbak met spiegel én aansluitingen voor wasmachine en droger.

Bijzonderheden:
-Energielabel B – energiezuinig wonen
-Rolluiken voor extra comfort en privacy
-Gezellige woonkamer met plaats voor zithoek en eethoek
-Knus balkon voor een momentje buiten
-Eigen berging
-Begane grond, ideaal gelijkvloers wonen

Locatie van deze woning

Vragen over deze woning?

Kom je deze woning graag bezichtigen of heb je vragen? We helpen je graag!

Neem contact op
9,7 Gemiddelde
beoordeling
Bekijk alle beoordelingen

Open en eerlijke communicatie, goede marktkennis en advies tegen de juiste prijs. Door ook de aankoop begeleiding te doen voor de nieuwe woning zijn wij erg tevreden over het resultaat.

Familie Mol

“Duidelijke afspraken, snelle actie en reactie. Binnen 2 weken was mijn huis verkocht. Deze makelaar heeft verstand van zaken en de lokale markt, draait niet om de zaken heen en zegt gewoon hoe alles in elkaar steekt. Prettig om mee samen te werken.”

 

Dhr. Van Tilburg | Roosendaal

In de Roos is een zeer deskundige makelaar! Goed bereikbaar. Denkt mee, is open, eerlijk en oprecht. Kortom TOP!

Mevr. Nollen | Roosendaal

Deel deze woning