Klooslaan 15F, Roosendaal

Prijs:€ k.k.
Status:Verkocht
Adres:Klooslaan 15F
Postcode:4707 LG
Plaatsnaam:Roosendaal

Omschrijving

Heeft u interesse in een overdekte plek om uw auto, motor of andere spullen veilig weg te zetten? Dan is deze garage in de wijk Kroeven echt iets voor u. De garage is gebouwd in 1970, heeft een afmeting van 17 m2, en is voorzien van een stalen kanteldeur. Ook is het dak voorzien van kunststof dakbedekking. Nieuwsgierig geworden? Kom dan snel een kijkje nemen bij deze garagebox aan de Klooslaan 15F.

Locatie van deze woning

Vragen over deze woning?

Kom je deze woning graag bezichtigen of heb je vragen? We helpen je graag!

Neem contact op
9,6 Gemiddelde
beoordeling
Bekijk alle beoordelingen

Het contact met de makelaar is vanaf het begin al prettig verlopen, de begeleiding is goed, niet te overdreven en toch een goed steuntje in de rug waar nodig. We hebben Bas als een heel sympathiek persoon ervaren. We zouden zeker deze makelaar aanbevelen bij vrienden en bekenden.

Dhr. en mevr. Van Burg

In de Roos is erg laagdrempelig. Binnenlopen en de volgende dag al rond de tafel. Heldere directe communicatie en goed bereikbaar voor overleg. Zou bij een volgende gelegenheid zeker weer deze makelaar benaderen.

In de Roos makelaardij is duidelijk over de prijs voor verkoop huis en goede service bij verkoop traject zeer over te spreken.

Deel deze woning