Een droompaleisje in de binnenstad, dat mogen we dit huis met recht noemen. Deze mooie instapklare eengezinswoning in de Badhuisstraat, is gebouwd in 1907, en ligt midden in het Centrum van Roosendaal. Binnen 5 minuten sta je op de Oude Markt met alle leuke terrasjes en winkels. Ook het station is op loopafstand te bereiken. De woning is verrassend ruim, voorzien van een overkapping, groot tuinhuis en nog steeds in het bezit van alle karakteristieke elementen die helemaal passen bij een huis van dit type en bouwjaar. De woning is recentelijk gemoderniseerd en heeft een ruime woonkamer met gezellige haard, een moderne keuken en badkamer en een fijne achtertuin. Enthousiast geworden? Bel ons voor het maken van een afspraak om te komen kijken.
Welkom!
Parkeer je auto voor de deur en stap je binnen voel je meteen de gezelligheid van dit huis.
De hal is licht afgewerkt en voorzien van een nette laminaatvloer. Vanuit hier bereik je de meterkast, de deur naar de woonkamer, ruime trapkast en de trapopgang naar de eerste verdieping.
We lopen de ruime woonkamer in. Die is voorzien van een mooie lichte laminaatvloer en witte gestucte wandafwerking. De kamer heeft aan de voorzijde en aan de achterzijde grote ramen die zorgen voor veel lichtinval en een hele prettige sfeer. Het raam aan de achterzijde van de kamer is voorzien van een rolluik. Deze warme woonkamer beschikt verder over een gezellige electrische sierhaard. Maak je geen zorgen, er is genoeg plaats om die lekkere grote loungebank te plaatsen en weg te zakken met een goed boek. Of zie jij jezelf hier al zitten straks in de koude wintermaanden voor de haard? Een gezellig etentje met vrienden; no worries. Er is ruimte genoeg voor die grote eettafel.
Vanuit de woonkamer lopen we door een klein portaal waar zich ook de toilet bevindt, richting de keuken. De toilet is volledig betegeld. Via het portaal heeft u tevens toegang tot de achtertuin via een deur.
De keuken is voorzien van een lange wand met een witte hoogglans afwerking en heeft een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer, vaatwasser, combi-oven/magnetron en verder voldoende opbergruimte.
Via de keuken komt u in de volledig gemoderniseerde badkamer op de begane grond. In deze fijne badkamer bevindt zich een aansluiting voor de wasmachine en de droger. De badkamer is volledig betegeld en beschikt over inbouwspots, een dubbele wastafel met badkamermeubel, een grote inloop douche en een design radiator. Daarnaast bevindt zich hier ook de C.V. installatie (2009) die is weggewerkt in een aparte kast.
1e verdieping:
We lopen even terug naar de hal bij de voordeur en nemen de trap naar de 1e verdieping. De overloop is modern afgewerkt en voorzien van een lichte laminaatvloer en witte strak gestucte wanden. Via de overloop heeft u toegang tot de 3 mooie ruime slaapkamers en een moderne extra wasruimte (toilet en wastafel). Bovendien is de overloop voorzien van een ruime inbouwkast die kan worden afgesloten met een schuifwand. De slaapkamers zijn fris en modern afgewerkt en voorzien van een nette laminaatvloer. De slaapkamer aan de achterzijde is eveneens voorzien van een grote inbouwkast met een schuifwand. Het raam in deze slaapkamer is eveneens voorzien van een rolluik. De ruimte is praktisch ingedeeld, en er is goed nagedacht over optimaal gebruik van de ruimte! Boven de slaapkamers aan de voorzijde is er ook een opbergzolder over de hele breedte van de woning. Deze is toegankelijk via een losse trap.
Tuin:
Terug beneden komen we via de achterdeur in de lange achtertuin die is voorzien van een grote overkapping waar je heerlijk kunt eten of relaxen. De tuin heeft een ligging op het westen, heeft bijna de gehele dag zon, en dus tot in de late uurtjes kunt u genieten van de laatste zonnestralen. Verder beschikt de tuin over een groot tuinhuis voor alle tuinbenodigdheden en een achterom.
Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1907
– Centrum van Roosendaal
– Vrij uitzicht
– 3 ruime slaapkamers
– Achterzijde woonkamer en slaapkamer voorzien van rolluiken
– Grote woonkamer
– Moderne badkamer
– Tuin op het Westen